CHOVANECSPORT.cz

Jakub Brabec si odbyl premiéru, Rizespor ale prohrál

O víkendu odstartovala turecká nejvyšší soutěž a Jakub Brabec debutoval v dresu Rizesporu. Bohužel premiéra nedopadla vítězně, Caykur podlehl Kasimpase 2:3. Třech bodů se nedočkal ani Daniel Pudil.

Přitom pro tým Kuby Brabce se zápas vyvíjel velmi dobře, v 55. minutě se dostal už do dvougólového vedení, jenže Rizespor vedení prohospodařil a ve třetí minutě nastaveného času inkasoval potřetí. Šestadvacetiletý stoper odehrál celý zápas, v příštím kole se jeho klub představí na půdě Akhisaru.

Devadesátiminutovou porci zvládl i Daniel Pudil. Jeho Sheffield Wednesday ovšem nezvítězil ani ve druhém kole Championship. Po porážce na hřišti Wiganu (2:3) pouze remizoval s Hull City (1:1). „Sovy“ prohrávaly po první půli 0:1, krátce po změně stran se podařilo Forestierimu vyrovnat z penalty. Další utkání čeká Sheffield ve čtvrtek v rámci Carabao Cupu v Sunderlandu.