CHOVANECSPORT.cz

Daniel Pudil začal s Sheffieldem nový ročník porážkou

Do své čtvrté sezony v dresu Sheffieldu Wednesday vstoupil v sobotu Daniel Pudil. Bohužel jeho tým v úvodním kole vyšel bodově naprázdno, když prohrál na hřišti nováčka z Wiganu (2:3).
Dvaatřicetiletý obránce nechyběl v základu, bohužel Sheffieldu nevyšel vstup do utkání a už po jedenácti minutách inkasoval. A ačkoliv se podařilo ve 20. minutě vyrovnat díky trefě Atdhe Nuhia, brzy poté hosté prohrávali znovu.

„Sovy“ se prosadily ještě jednou, konkrétně Fernando Forestieri v 67. minutě, jenže svou brankou už pouze snížil na 2:3 a snahy o vyrovnání dopadly marně, částečně i proto, že se v závěru nechal zbytečně vyloučit Nuhiu.

Daniel Pudil obdržel za svůj výkon v deníku The Sun průměrnou známku 5. V dalším kole hostí Wednesday v sobotu odpoledne Hull City.